TDK MLZ1608M100WTD25
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
ODG (Origin Data Global)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.69%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLZ1608M100WTD25 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
10 µH
10 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
250 mA
250 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.365 Ω
1.365 Ω
Q Factor
Test Frequency
2 MHz
2 MHz
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.3A 0.884Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.06A 0.78Ohm DCR 0603 T/R
Ind Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 300mA 0805 Blister Plastic T/R