TDK MLG1005S8N2JTD25
Inductor, Aec-Q200, 8.2Nh, 3Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S8N2JTD25
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页3 年前
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.44%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLG1005S8N2JTD25 符号、封装和 3D STEP 模型。
Authorized Distributors
6
Inductance
8.2 nH
8.2 nH
8.2 nH
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Current Rating
500 mA
500 mA
500 mA
DC Resistance (DCR)
300 mΩ
250 mΩ
250 mΩ
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402