TDK MLG0603P13NJTD25
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页3 年前
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.45%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLG0603P13NJTD25 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
69,847
Authorized Distributors
3
Inductance
13 nH
13 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
250 mA
250 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
1.1 Ω
1.1 Ω
Q Factor
14
Test Frequency
500 MHz
500 MHz
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-08-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
TAIYO YUDENHKQ0603U12NJ-T
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0201
TAIYO YUDENHKQ0603W12NJ-T
Ind High Frequency Unshielded Multi-Layer 12nH ±5% 500MHz 16 Q-Factor Ceramic 240mA T/R
描述
500MHz 3.2GHz 250mA 14@500MHz 13nH 1.1¦¸ ¡À5% 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
FIXED IND 13NH 250MA 1.1 OHM SMD
MLG-P 0201 (0603Metric) 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 13nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=13nH, L x W x T :
250mA 13nH 卤5% 870m惟 0201 Inductors (SMD) ROHS