TDK FK28X7R1H682K
Cap Ceramic 0.0068uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页13 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK FK28X7R1H682K 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
11
Capacitance
6.8 nF
6.8 nF
6.8 nF
Case/Package
1610
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
Height
5.5 mm
5.5 mm
5.5 mm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0068uF, Through Hole Mount, 2212