TDK FK28C0G1H101J
卤5% 50V 100pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页13 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-66.16%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK FK28C0G1H101J 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-06-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cap Ceramic 100pF 250V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
KYOCERA AVXSR151A101JAR
Capacitor Ceramic 100pF 100 Volt C0G 5% Radial 2.54 mm 125C
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL / 100 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
KYOCERA AVXSR211A101JARTR1
±5% 100V 100pF C0G Plugin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
RDE Series 4 x 3.5 x 2.5 mm 100 pF 50 V ±5 % C0G Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Through Hole Mount, 1614
CERAMIC CAPACITOR Radial ceramic capacitor 30ppm/Cel ppm/C 5% 100pF 50V