TDK FK22X7R1H335K
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Through Hole Mount, 3016
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页13 年前
Factory Futures
Jameco
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK FK22X7R1H335K 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,395
Authorized Distributors
0
Capacitance
3.3 µF
3.3 µF
Dielectric
X7R
Mount
Through Hole
Case/Package
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
Height
8 mm
8 mm
相关零件
Cap Ceramic 3.3uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive AEC-Q200 Ammo
Cap Ceramic 3.3uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Through Hole Mount, 2216
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Through Hole Mount
卤10% 16V 3.3uF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Through Hole Mount, 2216
描述
Cap Ceramic 3.3uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk
SBU:Dip radial, T.C:X7R, Voltage:1H, Voltage (V):50, Cap Value:335, Tol.:+/-10%
3.3uF 50V Ceramic MLCC Capacitor