TDK FK18C0G1H220J
卤5% 50V 22pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页13 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK FK18C0G1H220J 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Ammo
KYOCERA AVXSR151A220JAATR1
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
Yageo GroupC322C220J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 5% LS=5.08mm
Yageo GroupC324C220J1G5TA
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC315C220J1G5HA
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Bulk
描述
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Tape and Box
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount, 1614
Radial CERAMIC CAPACITOR FK 50V 22pF ±5% C0G NP0
Capacitance:22Pf; Voltage(Dc):50V; Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:Fk Series; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Tdk FK18C0G1H220J.