TDK FK18C0G1H180J
卤5% 50V 18pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK FK18C0G1H180J 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KYOCERA AVXSR211A180JAR
Cap Ceramic 18pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
Yageo GroupC315C180J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 18pF C0G 5% LS=2.54mm
Cap Ceramic 18pF 100V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
Yageo GroupC317C180J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 18pF C0G 5% LS=5.08mm
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Bulk
描述
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Tape and Box
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000018uF, Through Hole Mount, 1614