Yageo Group C317C180J2G5TA
Cap Ceramic 18pF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet19 页2 年前
Datasheet19 页9 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.34%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C180J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 18Pf C0G 5% Ls=2.54Mm
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Ammo
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 1.8e-05uF, Through Hole Mount, 1610
卤5% 50V 18pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
描述
Radial CERAMIC CAPACITOR GoldMax 300Comm C0G 200V 18pF ±5% C0G NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000018uF, Through Hole Mount
CAP, MLCC, C0G, 18PF, 200V, RADIAL
Rdl,conf,np0,18Pf,200V,5%,.15X.23,.2Ls,bulk,hazmat Rohs Compliant: Yes
CAP, 18PF, 200V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 18pF; Voltage Rating: 200V; Product Range: Goldmax, 300 Series; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Lead Spacing: 5.