TDK CLF7045T-1R5N-D
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 4.9A 14.3mOhm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet9 页7 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.42%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF7045T-1R5N-D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.9A 0.014Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.4A 0.013Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 5.65A 0.01Ohm DCR 3131 T/R
TAIYO YUDENNRS8030T1R5NJGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.3A 0.0156Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 0.0096Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74404084015
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
描述
INDUCTOR, 1.5UH, 7.3A, 30%, 100KHZ; Product Range:TDK - CLF Series; Inductance:1
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2827
IND SHIELDED WIREWOUND 1.5UH FERRITE
INDUCTOR, 1.5UH, 7.3A, 30%, 100KHZ; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 4.9A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 7.3A; Product Range: CLF Series; Power Inductor Case: 7.2mm x 6.9mm x 4.5mm; DC Resistance Max: 0.011ohm; Inductance Tolerance: ± 30%; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)