TDK CLF7045T-1R0N-H
FIXED IND 1UH 8.9A 9.6 MOHM SMD / 1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 8.9 A 9.6mOhm Nonstandard
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF7045T-1R0N-H 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 12mOhm DCR 2424
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 9.4A 0.0078Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.4A 8.4mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.5A 0.0096Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 0.01Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 7A 11mOhm DCR Embossed Carrier T/R
描述
FIXED IND 1UH 8.9A 9.6 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, SMD, 2827
Fixed Inductors 1.0uH 9.6mOhms 8.9A Automotive (125C)
100KHz 5.2A 8.9A 1¦ÌH 9.6m¦¸ ¡À30% SMD,7.2X6.9MM , 7.2mm*6.9mm*4.5mm
Inductor 1uH 30% 2-Pin Surface Mount T/R
1uH 卤30% 5.2A SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS