TDK CLF7045NIT-471M-D
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.46A 1.44Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页5 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-94.22%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF7045NIT-471M-D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
TAIYO YUDENNS10145T471MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz 0.52A 1.236Ohm DCR T/R
Fixed Inductors 470uH 1.21ohms 0.56A Automotive (125C)
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.37A 1.7Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 370mA Blister Plastic T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.41A 1.704Ohm DCR 2424 Automotive T/R
General Purpose Inductor, 470uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3937
描述
FIXED IND 470UH 460MA 1.44 OHM / Inductors for Power Circuits Wound Ferrite
General Purpose Inductor, 470uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2928
Power Inductors – SMD; TDK; CLF7045NIT-471M-D; 470 µH; 1.44 Ohm; 100 kHz; 20 %
FIXED IND 470UH 410MA 1.44OHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=470μH, L x W x T :
100KHz 410mA 410mA 470¦ÌH 1.44¦¸ ¡À20% SMD , 7.4mm*7mm*4.8mm
CLF-NI-D Nonstandard 0.291Lx0.276W 7.40mmx7.00mm 470muH
410mA 470uH 卤20% 410mA SMD Power Inductors ROHS