TDK CLF10040T-471M-H
Fixed Inductors 470uH 1.21ohms 0.56A Automotive (125C)
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF10040T-471M-H 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 640mA 1Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz 0.73A 1.08Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.7A 0.705Ohm DCR 4949 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.46A 1.44Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS10145T471MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz 0.52A 1.236Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 470uH, 20%, 1 Element, SMD, 2827
描述
General Purpose Inductor, 470uH, 20%, SMD, 3938
FIXED IND 470UH 560MA 1.21OHM SM
Inductor 470uH 20% 2-Pin Surface Mount T/R
CLF-H Nonstandard 0.394Lx0.382W 10.00mmx9.70mm 470muH
470uH 卤20% 440mA SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS