TDK CLF12555T-470M-H
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 1.8A 0.1Ohm DCR Automotive T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF12555T-470M-H 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 2A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 2A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 0.082Ohm DCR 4949 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 112mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 1.3A 0.125Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik744771147W
47μH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 84mOhm Max Nonstandard
描述
FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM SMD
100KHz 3.2A 1.8A 47¦ÌH 100m¦¸ ¡À20% SMD,12.5X12.1MM , 12.5mm*12.5mm*5.5mm
Inductor 47uH 20% 2-Pin Surface Mount T/R
CLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 47muH