TDK VLF10045T-470M1R9
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 112mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF10045T-470M1R9 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 2A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 0.082Ohm DCR 4949 T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 2A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 2.4A 0.097Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T470MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 1.8A 0.12Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3938
FIXED IND 47UH 1.9A 112 MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=47μH, L x W x T :
Inductor SMD 10x9.7mm shielded 47uH
RS APAC
VLF Nonstandard 0.394Lx0.382W 10.00mmx9.70mm 47muH
1.9A 47uH 卤20% SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS