TDK CGA6M3X7R2E104M200AE
Cap Ceramic 0.1uF 250V X7R 20% Pad SMD 1210 Soft Termination 125C T/R Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页4 年前
Upverter
TDK
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
SnapEDA
封装
Stock
31,425
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
250 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
2 mm
2 mm
2 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 1210