TDK CGA3E3X8R1C474K080AE
16V 470nF X8R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页4 年前
HQonline
ODG (Origin Data Global)
库存历史记录
3 个月趋势:
+40.84%
Stock
59,246
Capacitance
470 nF
470 nF
470 nF
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
16 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %