TDK C3225X5R0J226M
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 22uF, Surface Mount, 1210
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet29 页24 年前
Future Electronics
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%