TDK C3216X7R2J103K115AE
630V 10nF X7R 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页3 年前
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
+95.91%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
Stock
54,505
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
630 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.15 mm
1.15 mm
1.15 mm