TDK C2012X5R1H474K125AB
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=0.47μF, LxWxT: 2x1.25x1.25mm
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet57 页3 年前
TDK
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.72%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Stock
85,376
Authorized Distributors
6
Capacitance
470 nF
470 nF
470 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm