TDK C2012X5R1H105K125AB
50V 1uF X5R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet57 页3 年前
TDK
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+13.75%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 µF
1 µF
1 µF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm