TDK C0816X7R0J224M050AC
6.3V 220nF X7R 卤20% 0306 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
Ciiva
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
32,059
Authorized Distributors
2
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0306
Voltage Rating (DC)
6.3 V
6.3 V
6.3 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
500 µm
500 µm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-08-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-04-30
LTD Date2018-10-30
相关零件
0603 0.22 uF 6.3 V ±20% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor