TDK C0603X7R1H221M
CAPACITOR CERAMIC, 220PF, 50V, X7R, 20%, 0201; Product Range: TDK - C Series; Cap
数据表
数据表和文档
Newark
Datasheet55 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK C0603X7R1H221M 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
CAP CER 220PF 50V X7R 0201 / Cap Ceramic 220pF 50V X7R 20% Pad SMD 0201 125°C T/R
50V 220pF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 220pF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL03B221KO3NNND
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 220pF, Surface Mount, 0201 inch
0201 220 pF 25 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
描述