Samsung Electro-Mechanics CL03B221KO3NNND
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 220pF, Surface Mount, 0201 inch
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页10 年前
Samsung SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2003-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
16V 220pF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 220pF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 220pF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Case:C0603, T.C:X7R, Voltage:1C, Cap Value:221, Tol:M, Thickness:0.3, E series: 3
描述
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 220pF 16V X7R 10% SMD 0201 125°C Paper T/R
General, Standard, Normal, 125℃, 0201, RoHS