TDK C0603C0G1E2R2C030BG
Capacitor Ceramic 2.2PF 25V, C0G, 0.25PF, 0201
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页12 年前
Newark
备用零件
Price @ 1000
Stock
14,982
Authorized Distributors
0
Capacitance
2.2 pF
2.2 pF
2.2 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
Height
300 µm
300 µm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
25V 2.2pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0201 2.2 pF 25V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.2pF 25volts C0G +/-0.1pF