TDK B72520T500K62
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, CTVS Surge protection, 135 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
Newark
Datasheet15 页20 年前
Datasheet0 页0 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
VARISTOR 82V 100A 1206 / 82 V 100 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
LittelfuseV68ZS05P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 100A, disc 5mm, RoHS
TVS Varistor, 60 VAC, 85 VDC, StandarD, 165 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVC120656F111RP
TVS Varistor, 40 VAC, 56 VDC, TransGuard, 110 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Tape and Reel 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 110V 1A 5mm 10%
KYOCERA AVXVC120648D101DP
TVS Varistor, 34 V, 48 V, TransGuard, 100 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
描述
CT Series 65 V 50 Vrms 135 V Clamp 100 A 120 pF SMT Ceramic Multilayer Varistor
Ct1206K50G Rohs Compliant: No |EPCOS (TDK) B72520T500K62
Var MOV 50VAC 65VDC 100A 82V 1206 SMD T/R