KYOCERA AVX VC120656F111RP
TVS Varistor, 40 VAC, 56 VDC, TransGuard, 110 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Datasheet3 页17 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+180%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2005-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, CTVS Surge protection, 135 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Tape and Reel 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 135V 5A 7mm 10%
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 620pF 1A; Clamping 110V; Varistor 56V
LittelfuseV68ZA05P
Varistor Metal Oxide 40 Volt AC 56 Volt 100 Amp 80 Volt Through Hole
LittelfuseV68ZS05P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 100A, disc 5mm, RoHS
TVS Varistor, 35 VAC, 45 VDC, StandarD B722, 110 V, Disc, Radial Leaded, 5 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
描述
68V 100A 1 61.2V 748V 56V 40V 700mJ 180pF@1kHz 1206 3.2mm*1.6mm*1.02mm
Var MLV 40VAC/56VDC 100A 68V 1206 SMD T/R
Varistors 40VAC 56VDC 0.7J 180pF 68 V 110V