TDK B72510V250K62
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, StandarD, 67 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet15 页20 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, CTVS Automotive E, 67 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)