TDK B72220S300K101
Epcos B72220S0300K101 30V 26J 20mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页14 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.72%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 9.35nF 20A; Clamping 93V; Varistor 47V
MOV-20D SERIES METAL OXIDE VARISTOR 16.8NF 20A, CLAMPING 93V, VARISTOR 47V, T&R
B722 Series 56 V 2000 A Through Hole 21.5 mm Disc Metal Oxide Varistor
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 8nF 20A; Clamping 110V; Varistor 56V
LittelfuseV10P30P
LV UltraMov Series - Varistor Series, 47V, 2000A, disc 10mm, RoHS
93V 1W 33J 16800pF@1kHz 38V 30V 42V 2000A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
B722 Series 38 V 30 Vrms 93 V Clamp 2000 A 9350 pF StandarD Leaded Varistor
Varistor, 270V, 210J, Through Hole Mount
Varistor; 30VRMS; 47V; 20mm Radial; StandarD
TVS Varistor, 30 VAC, 38 VDC, StandarD B722, 93 V, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR MOV 30VAC/38VDC 2000A 47V RADIAL
VARISTOR, 30VAC, 38VDC, 93V, 20MM DISC
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Code: S20K30 IEC-climate category: 40/85/56 Pitch: 10 mm Direct voltage max.: 38 V Energy: 26 J Surge current: 2 kA