TDK B72220S2511K101
Varistor, Radial, Vv 820 V, 10000 A, 670 V (DC), 510 V (AC), ±10 %, 1 Va (AC), 325 J
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet35 页8 年前
Newark
TME
Future Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72220S2511K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV20E550P
UltraMOV® Series 745 VDC 550 V RMS 1500 V Clamp 10000 A 300 pF Radial Varistor
LittelfuseV20E625P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 10000A, disc 20mm, RoHS
Var MOV 625VAC/825VDC 10000A 1000V Thru-Hole Radial Bulk
LittelfuseTMOV20RP625E
TMOV® Series 825 VDC 625 V RMS 1650 V Clamp 250 pF Radial Metal Oxide Varistor
Varistor, radial, VV 680 V, 10000 A, 560 V (DC), 420 V (AC), ±10 %, 1 VA (AC), 273 J
Varistor, radial, VV 750 V, 10000 A, 615 V (DC), 460 V (AC), ±10 %, 1 VA (AC), 300 J
描述
B722 Series Ø20 mm 1 W 510 Vrms 670 VDC Radial Lead Epoxy Coated Varistor
Var MOV 510VAC/670VDC 10000A 820V Thru-Hole Radial Bulk
Varistors; B72220S2511K101; TDK; Through Hole; 340 pF; 820 V; 1.355 kV
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=510Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
820V 10KA 1 738V 902V 670V 510V 325J 460pF@1kHz 21.5mm*21.5mm*26mm
Bulk 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.355kV 100A 10% 1W
20Mm, 510Vac, 10%, Advanced/Bulk |Epcos B72220S2511K101
TVS Varistor, 510 VAC, 670 VDC, B722 AdvanceD, 1.355 kV, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
738V~902V Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR, MOV, 1.355KV, DISC 15.5MM
670V 510V 820V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 325J, Through Hole Mount
VARISTOR, MOV, 1.355KV, DISC 15.5MM; Voltage Rating VAC: 510V; Voltage Rating V DC: 670V; Product Range: B722 AdvanceD Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.355kV; Varistor Case Style: Disc 21.5mm; Varistor Type: Metal Oxide Vari