TDK B72214S2151K101
B722 Series 200 V 150 Vrms 395 V Clamp 6000 A 750 pF AdvanceD Leaded Varistor
数据表和文档
LKR
Datasheet35 页8 年前
Future Electronics
Farnell
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72214S2151K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV14E150P
Varistor Metal Oxide 150 Volt AC 200 Volt 6000 Amp 264 Volt Through Hole
PanasonicERZ-E10A221
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 220V
Var MOV 175VAC/225VDC 4500A 270V Thru-Hole Radial Bulk
LittelfuseV175LA10AP
Varistor; Circuit Protection; 175VAC; 455V; 4500A; Metal Oxide; 700pF; Radial; 85degC
LittelfuseV175LS10AP
LA Series 303 VDC 175 V RMS 455 V Clamp 4500 A 700 pF Radial Lead Varistor
395V 0.6W 63J 996pF@1kHz 200V 150V 216V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
Var MOV 150VAC/200VDC 6000A 240V Thru-Hole Radial Bulk
Bulk 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 395V 50A 15.5mm 0.6W
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=150Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=6000A
240V 6KA 1 216V 264V 200V 150V 60J 750pF@1kHz 25mm*18.5mm
TVS Varistor, 150 VAC, 200 VDC, B722 AdvanceD, 395 V, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
243V~297V 6kA Radial Leaded Varistors ROHS
200V 150V 240V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 60J, Through Hole Mount
Voltage Rating Vac:150V; Voltage Rating Vdc:200V; Product Range:Advanced B722 Series; Clamping Voltage Vc Max:395V; Varistor Case Style:Disc 14Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:6Ka; Operating Temperature Min:-40°C Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72214S2151K101.