Bourns MOV-14D241KTR
395V 0.6W 63J 996pF@1kHz 200V 150V 216V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Farnell
element14 APAC
Newark
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.06%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns MOV-14D241KTR 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
14Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-14D271KTR
14Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-14D301KTR
Var MOV 175VAC/225VDC 4500A 270V Thru-Hole Radial Bulk
LittelfuseV150LA10AP
LA Series 200 VDC 150 V RMS 395 V Clamp 4500 A 800 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV150LS10AP
Varistor Metal Oxide 150 Volt AC 200 Volt 4500 Amp 268 Volt Through Hole Tape and Reel
LittelfuseV150LT10AP
LT Series 200 Vdc 150 Vrms 4500 A 800 pF Radial Lead Through Hole Varistor
描述
14Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-14D241KTR
Var MOV 150VAC/200VDC 4500A 240V Thru-Hole Radial T/R
240V 4.5KA 1 216V 264V 200V 150V 63J 830pF@1kHz 4mm*20mm
TVS Varistor, 150 VAC, 200 VDC, MOV-14DxxxK, 395 V, Disc, Radial Leaded, 16.5 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR, METAL OXIDE, 240V, 14MM, 10%