Bourns MOV-10D821KTR
1355V 0.4W 132pF@1kHz 85J 670V 510V 738V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-81.48%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns MOV-10D821KTR 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2010-04-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
1240V 0.4W 156pF@1kHz 75J 615V 460V 675V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
1290V 0.4W 80J 156pF@1kHz 640V 485V 702V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
LittelfuseV510LA10P
LA Series 675 VDC 510 V RMS 1350 V Clamp 2500 A 100 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZ-E07A621
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 505 V Energy: 80 J Surge current: 2500 A
PanasonicERZ-E07A621CS
1025V 0.3W 60J 135pF@1kHz 505V 385V 620V 1250A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
10Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-10D821KTR
Var MOV 510VAC/670VDC 2500A 820V Thru-Hole Radial T/R
820V 2.5KA 1 738V 902V 675V 510V 85J 110pF@1kHz 7.2mm*15.5mm
TVS Varistor, 510 VAC, 670 VDC, MOV-10DxxxK, 1.355 kV, Disc, Radial Leaded, 12.5 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)