TDK B72210S2681K101
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=680Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs, 1time)=3500A
数据表和文档
TDK
Introduction Date2001-04-05
相关零件
PanasonicERZ-V10D821
820V 3.5KA 1 738V 902V 670V 510V 110J 140pF@1kHz 15.5mm*12.5m*15.5mm
PanasonicERZ-V10D102
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM / 1 kV 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
LittelfuseV10E550P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
LittelfuseV10E510P
LittelfuseV10E625P
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM / 1 kV 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=510Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
描述
Bulk 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.815kV 25A 10% 0.4W
1.1KV 3.5KA 1 990V 1.21KV 895V 680V 110J 100pF@1kHz 12mm*15mm
Var MOV 680VAC/895VDC 3500A 1100V Radial Bulk
TVS Varistor, 680 VAC, 895 VDC, B722 AdvanceD, 1.815 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR 1.1KV 3.5KA DISC 10MM
Varistor, 110J, Through Hole Mount
Varistor, Mov, 1.815Kv, Disc 10Mm; Voltage Rating Vac:680V; Voltage Rating V Dc:895V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:1.815Kv; Varistor Case Style:Disc 10Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72210S2681K101