TDK B72210S2151K101
B722 Series 200 V 150 Vrms 395 V Clamp 3500 A 430 pF AdvanceD Leaded Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
LKR
Datasheet35 页8 年前
Newark
Farnell
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV10E175P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
LittelfuseV10E150P
LittelfuseV175LA5P
LA Series 225 VDC 175 V RMS 455 V Clamp 2500 A 350 pF Radial Lead Varistor
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 200V, 24J, Through Hole Mount
Epcos B72210S0151K101 150V 24J 10mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
Epcos B72210S0171K101 175V 28J 10mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=150Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Bulk 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 395V 25A 0.4W 350pF
Var MOV 150VAC/200VDC 3500A 240V Radial Bulk
240V 3.5KA 1 216V 264V 200V 150V 30J 430pF@1kHz 14.5mm
TVS Varistor, 150 VAC, 200 VDC, B722 AdvanceD, 395 V, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
216V~264V 3.5kA Radial Leaded Varistors ROHS
200V 150V 240V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 30J, Through Hole Mount
Suppressor; Voltage Rating Vac:150V; Voltage Rating Vdc:200V; Product Range:Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:395V; Varistor Case Style:Disc 10Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:3.5Ka; Operating Temperature Min:-40°C Rohs Compliant: Yes |Epcos B72210S2151K101