TDK B72210P2551K101
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.5kV 25A 13mm 0.4W
数据表和文档
TDK
Datasheet22 页8 年前
IHS
Newark
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2009-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM / 1 kV 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
PanasonicERZ-V10D751
ERZ Series Ø10 mm 750 V 460 Vrms Radial Straight Leads Transient/Surge Absorber
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=625Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=680Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
LittelfuseV10E625P
LittelfuseV10E550P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
描述
Epcos S10 Series Disc Varistor 160pF 3500A; Varistor 910V
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=550Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Varistor, 97J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 550 VAC, 745 VDC, B722 AdvanceD MP S10, 1.5 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR METAL OXIDE 1.5KV DISC 13MM RADIAL
10mm, 550Vac, 10%, AdvanceD / BULK
VARISTOR, METAL OXIDE, 1.5KV, DISC 13MM; Voltage Rating VAC: 550V; Voltage Rating V DC: 745V; Product Range: B722 AdvanceD-MP S10 Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.5kV; Varistor Case Style: Disc 13mm; Varistor Type: Metal Oxi