TDK B72207S0301K311
Tape and Reel 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 775V 10A 7mm 10%
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Varistor Metal Oxide 300 Volt AC 385 Volt 1200 Amp 470 Volt Through Hole
LittelfuseV300LU4P
LA Series 405 VDC 300 Vrms 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Metal Oxide Varistor
LittelfuseV300LA4P
LA Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV300LT4P
LT Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZ-E05A471
775V 0.25W 100pF@1kHz 23J 385V 300V 470V 600A Radial Leaded Varistors ROHS
PanasonicERZ-E05F471
Znr Mov Transient,surgeabsorber,e Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-E05F471
描述
Var MOV 300VAC/385VDC 1200A 470V Thru-Hole Radial T/R
470V 1.2KA 1 423V 517V 385V 300V 23J 100pF@1kHz 12mm
423V~517V 1.2kA Radial Leaded Varistors ROHS
385V 300V 470V Plugin Varistors ROHS