Panasonic ERZ-E05A471
775V 0.25W 100pF@1kHz 23J 385V 300V 470V 600A Radial Leaded Varistors ROHS
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
TME
element14 APAC
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+54.08%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2013-06-21
相关零件
PanasonicERZ-E05F471
Znr Mov Transient,surgeabsorber,e Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-E05F471
PanasonicERZ-E05E471
PanasonicERZ-E05B471CS
Znr Mov Transient,surgeabsorber,e Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-E05B471CS
LittelfuseV300LU4P
LA Series 405 VDC 300 Vrms 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Metal Oxide Varistor
LittelfuseV300LA4P
LA Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV300LT4P
LT Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Lead Varistor
描述
Panasonic ERZE05A471 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA5,D TYPE,470V,BULK,ST
TVS Varistor, 300 VAC, 385 VDC, ERZ E5, 775 V, Disc, Radial Leaded, 7 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
470V 1.2KA 1 423V 517V 385V 300V 32J 100pF@1kHz 30mm*5.8mm*10mm
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 470V
Var MOV 300VAC/385VDC 1200A 470V Radial Bulk
Varistor, 32J, Through Hole Mount
Surge Absorber Units, 470V, 1200A
Panasonic SCT
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 470V; Voltage Rating VAC: 300V; Voltage Rating V DC: 385V; Product Range: E5 Series; Clamping Voltage Vc Max: 775V; Varistor Case Style: Disc 7mm; Varistor Type: Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR); Peak Surge Current @ 8/20µs: 1.2kA; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Peak Energy (10/1000uS): 32J; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Operating Temperature Range: -40°C to +85°C