TDK B57352V5104J360
0603 2 Surface Mount NTC THERMISTOR NTC Thermistor 800mum 150C 180mW 4480K
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet29 页7 年前
TDK
RS (Formerly Allied Electronics)
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2011-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4455K >= -3.5 T/R
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4470K T/R Automotive
PanasonicERTJ1VV104J
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4750K T/R
PanasonicERT-J1VS104JA
Thermistor NTC 100KOhm 5% 2-Pin 0603 Punched Carrier T/R
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4311K Paper T/R
描述
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=100kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±3%
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4455K >= -3.5 T/R Automotive AEC-Q200
Thermistor NTC 100000 Ohm 5% 2-Pin 0603 Cardboard T/R