TDK B57238S100M51
NTC Thermistors 10 Ohms 5amps 3065k
数据表
价格与库存
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet15 页17 年前
Datasheet0 页0 年前
Mouser
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 3060K Cardboard T/R
Epcos 10Ohms 2100mW Protection NTC Thermistor; 70s; 11.5 (Dia.) x 6 x 16mm
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
描述
Thermistor, ICL NTC, 10 Ohm, 16 mm, 5 A, B57238S0
Thermistor 10Ohm 20% 2-Pin T/R