Vishay SL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Vishay
Datasheet4 页7 年前
IHS
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SL1010003 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2025-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
S153 Series Ø8.5 mm 10 O ±20% 2 A LS=5 mm Inrush Current Limiting NTC Thermistor
B57238 Series 5 A 10 Ohm 20 % Radial Through Hole NTC Thermistor
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
VishaySL1210005
描述
Inrush Current Limiters 10mm 10ohms 3A INRSH CURR LIMITER
ICL 10 OHM 20% 3A 10MM
Ntc Thermistor; Rango De Producto:Serie Sl10; Disc Size:10Mm; Zero Power Resistance At 25°C:10Ohm; Approvals:Csa, Ul; Maximum Energy Rating At 25°C:17J; Maximum Steady State Current At 25°C:3A; Constante De Disipación:11Mw/°C |Ametherm SL10 10003
10¦¸ 7¦¸~50¦¸ 5mm