TDK B57235S100M51
NTC Thermistors 10 Ohms 3amps 2900k
数据表
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet15 页17 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet20 页6 年前
Newark
Arrow Electronics
Mouser
DigiKey
相关零件
Epcos 10Ohms 2100mW Protection NTC Thermistor; 70s; 11.5 (Dia.) x 6 x 16mm
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
描述
Thermistor, ICL NTC, 10 Ohm, 9.5 mm, 3 A, B57235S0
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 2900K T/R