TDK B57164K0330J052
33惟 450mW 卤5% 卤3% NTC Thermistors ROHS
价格与库存
相关零件
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3339JB0 NTC-Resistor wired up
Thermistor, ICL NTC, 33 ohm, -20% to +20%, Radial Leaded, B57153S0 Series
NTC Inrush Current Limiters, Resistance (at 25℃)=33Ω, Maximum Current=1.3A
Thermistor NTC 33 Ohm 20% 2-Pin Radial 3000K T/R Automotive
ICL 33 OHM 20% 2.5A 15MM / Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 2.5 A 0.591" (15.00mm)
描述
THERMISTOR NTC 33OHM 2900K DISC
TERMISTOR, NTC, 3.3K, RADIELL ANSL
NTC THERMISTOR K164 /33 /J52 5 %
NTC DISK 33R 5% THERMISTOR T/B