TDK B43504A2477M000
Aluminum Aluminum Electrolytic Capacitor 20% 470muF 250V
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页20 年前
Introduction Date2001-03-23
相关零件
Cornell Dubilier381LX471M100H012
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 100V 470muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
United Chemi-ConEKMH251VNN471MP50T
Cap Aluminum Lytic 470uF 250V 20%( 22 X 50mm) Snap-In 10mm 0.353 Ohm 1570mA 2000h 105C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
Yageo GroupELG477M250AR3AA
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (Wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470Uf,
United Chemi-ConEKME630ELL471MK25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF
United Chemi-ConESME500ELL471MK20S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
470¦ÌF 250V ¡À20% 10mm 280m¦¸@ 100Hz 3000h@ 105¡ãC 1.6A@ 100Hz ,D22xL52mm , 22mm*50mm*52mm
Electrolytic Capacitor, Snap-In 470uF 20% 250V
卤20% 1.6A@100Hz 10mm 250V 280m惟@100Hz 470uF Plugin,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS