TDK B43254B2187M000
Cap Aluminum 180uF 200V 20% (25.4 X 20mm) 10mm 760mA 3000 hr 105°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KYOCERA AVXLGU2P181MELY
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 220V 180muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
Cornell DubilierSLP181M250A1P3
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, CAP 180UF, TOL20%, SNAP IN, 250V, 22X25
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 180UF 250 V, GJ SERIES 3000H 22 (DIA.) X 20MM
NichiconLGJ2E181MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGJ 250V 180muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Cornell DubilierSLP181M250C1P3
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 180uF; Tol20%; Snap In; Vol-Rtg 250V; 25X25
PanasonicEEU-FC1J181
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 63V 180muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
描述
Aluminum Aluminum Electrolytic Capacitor 20% 180muF 200V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
卤20% 760mA@120Hz 10mm 200V 180uF Plugin,D25.4xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS