TDK B41505F9108M000
Cap Aluminum 1000uF 100V 20% (30 X 30mm) 10mm 0.1 Ohm 1500mA 5000 hr 105°C Bulk
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页9 年前
Datasheet16 页13 年前
EPCOS
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGY 100V 1000muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
KYOCERA AVXUPW1E102MPD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 16V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicECO-S1KA102BQ
Cap Aluminum Lytic 1000uF 80V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.182 Ohm 1300mA 3000h 105°C Bulk
PanasonicEEUFC1E102
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
PanasonicEEUFC1V102
Capacitor Aluminum 1000uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1945mA 5000h 105C Bulk
描述
Aluminum Aluminum Electrolytic Capacitor 20% 1mF 100V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Through Hole Mount