TDK B32674D1225K000
Film Capacitor, B32674 Series, 2.2 F, 10%, Pp (Polypropylene), 900 V Rohs Compliant: Yes
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet43 页3 年前
TDK
Newark
Farnell
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B32674D1225K000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463R422050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR422000M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR422050M2K
Epcos B32924 2.2uF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
描述
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
2.2uF -40鈩儈+105鈩 卤10% 750V Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 2.2uF, 750V DC, 18mm(W) x 27.5mm(H) x 31.5mm(L)
Cap Film 2.2uF 750V PP 10% (31.5 X 18 X 27.5mm) Radial 27.5mm 0.0066 Ohm 100C Bulk
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2muF 900V
CAP, 2.2µF, 900V, 10%, PP; Capacitance: 2.2µF; Voltage Rating: 900V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: -; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Le