EPCOS B32674D8225K000
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet43 页3 年前
EPCOS
Farnell
Newark
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.10%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32674D8225K000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR463R422050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71QR42204010K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463R422050M2K
Epcos B32924 2.2uF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
描述
2.2uF -40鈩儈+105鈩 卤10% 875V Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 2.2uF, 875V DC, 18mm(W) x 33mm(H) x 31.5mm(L)
Film Capacitor, B32674 Series, 2.2 F, 10%, Pp (Polypropylene), 1.05 Kv Rohs Compliant: Yes |Epcos B32674D8225K000
CAP, 2.2µF, 875V, 10%, PP; Capacitance: 2.2µF; Voltage Rating: 875V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32674 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia