TDK B32672Z4224K289
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2007-08-10
相关零件
Yageo GroupR46KI322050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KN322050M1K
Yageo GroupR46KI322000M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount, 7128
PanasonicECW-FD2W224KQ
PanasonicECW-FD2W224K4
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 450V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 10% 450V LS 15 , AMMO PACK
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 220nF 450V