TDK B32656S7224K564
Epcos B32656 220nF Polypropylene Film Capacitor 1250 V dc; 500 V ac +/-10%; Tab
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet66 页4 年前
TDK
Newark
Farnell
element14 APAC
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2004-08-01
相关零件
Cornell Dubilier940C16P22K-F
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier942C16P22K-F
0.22uF Film Capacitor Polypropylene (PP) Metallized Radial 650V 1600V (1.6kV)
Yageo GroupR76TR3220SE30K
Yageo GroupR75TR3220AA40K
描述
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Chassis Mount
EPCOS B32656S7224K564 Film Capacitor, B32656S Series, 0.22 F,5%, PP (Polypropylene), 1.25 kV
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 1250V DC, 14mm(W) x 25mm(H) x 42mm(L)
Rectangular Box FILM CAPACITOR B32656S 500V 0.22muF ±10%